-
Manhua Series: Spikes Tweezers
Regular price $24.99 USDRegular priceUnit price per$0.00 USDSale price $24.99 USD -
Manhua Series: Tweezers Bundle
Regular price $39.99 USDRegular priceUnit price per$39.99 USDSale price $39.99 USD -
Manhua Series: U-Curl Camellia Lash Trays
Regular price From $9.99 USDRegular priceUnit price per$19.99 USDSale price From $9.99 USDSale -
Nichiban Tape
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price perSale price $4.00 USD -
Online Manhua Design Course
Regular price $197.00 USDRegular priceUnit price perSale price $197.00 USD -
Peach Cream Remover
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price perSale price $18.00 USD -
Precision Lash Scissors
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price perSale price $15.00 USD -
Raindrop Curl Lash Lift Rods
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price perSale price $30.00 USD -
She-Mixie Viscosity Thickener
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price perSale price $22.00 USD -
She-Stickie Gel Pads
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price perSale price $25.00 USD -
ShipInsure Package Protection
Regular price From $0.98 USDRegular priceUnit price perSale price From $0.98 USD -
simple guide to growing your lash business in 2024
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price per$49.00 USDSale price $9.99 USDSale -
Superbonder for Lash Extensions
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price perSale price $28.00 USD -
Sold outThe Cloud Mirror
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price perSale price $8.00 USDSold out -
the EDITING course
Regular price $55.00 USDRegular priceUnit price perSale price $55.00 USD -
The Fairy Series: YY Camellia Premades
Regular price $19.99 USDRegular priceUnit price per$19.99 USDSale price $19.99 USD -
The Feather Series: Manhua Premade Chunks
Regular price $19.99 USDRegular priceUnit price per$19.99 USDSale price $19.99 USD -
The KLL Timing Method - Mini Course
Regular price $49.00 USDRegular priceUnit price perSale price $49.00 USD -
The KLLX Mini Course
Regular price From $129.00 USDRegular priceUnit price perSale price From $129.00 USD -
THE ONLINE COURSE FORMULA: masterclass
Regular price $47.00 USDRegular priceUnit price perSale price $47.00 USD














